5 راه اشتباه جهت پیاده سازی طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا-responsive, طراحی وب سایت , , 0 Comments

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی این روزها طراحان وب است ایجاد یک طراحی برای وب سایت‌های خود . بدتر از همه ، ممکن است به اندازه کافی مشکل که رویکرد صحیح است. معمولا بزرگترین مشکلات مرتبط با برنامه‌ریزی و طراحی پاسخگو بوده است که با این چالش با انبوهی از برنامه‌های نرم افزاری . از آنجایی که پاسخگو طراحی در حال پیشرفت است ، برنامه‌های نرم افزاری متعددی وجود دارند که همچنین در همان زمان. اما انتخاب مناسب است . چه ممکن است بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت طراحی چند ماه پیش اشتباه ممکن است . این یک فرایند بهبود مستمر است . یک نگاه به نیاز به جلوگیری از اشتباهات که شما در برنامه‌ریزی یک وب سایت پاسخگو باشد .
مداخلات گزینه زوم

آیا شما یک طراح کاربر – که شامل ” scalable=no ” >؛ ” ؟ بدون آن را یک ثانیه فکر می‌کردم، اگه تو این مفهوم که تو را کد پاسخگو باشد ، شما اشتباه می‌کنید ! نه گزینه زوم را قادر می‌سازد و کنترل را از دست کاربران واقعا یک بد شکل که این کاربران شما احساس که شما آنها را تحقیر .
رفتار کاربران قادر به تعیین

خرده فروشان ، احتمالا به دلیل هجوم بیش از حد ساختمان اغلب فراموش فضای موبایل خود به تحلیل رفتار مشتریان خود هستند. این است که شما تنها با تحلیل می‌توانند به برخی از ورودی های حیاتی در فرایند طراحی این analysation نشان می‌دهد که اغلب عملیات های انجام شده و دستگاه‌ها که اغلب مورد استفاده توسط مردم است. چه خبر است نرخ تبدیل وبگردی از طریق دستگاه‌های تلفن همراه ؟ این عوامل نقشی حیاتی در حصول اطمینان از اینکه تجربه موبایل برای رفع نیازهای خریداران است.

طراحی ریسپانسیو
با استفاده از یک برنامه برای طرح های مختلف

شرکت های بسیاری وجود دارند که ایجاد یک گام به جلو و همه – – – – – – – – – – – – – – در یکی از برنامه‌های نرم افزاری برای طراحی . با وجود این، تنها موضوع با خواهد بود که ممکن است که تنها راه حل مناسب نیست . به عنوان مثال ، پلتفرم‌های سیار اغلب باید توجه ویژه کند. در حالی که کار با iOS ، طراحان وب استفاده نموده و کاکائو معمولا در یک سایت ساختمان از خراش اما یکی از این به این معنی نیست که این می‌تواند برای همه .
نه توجه به مسائل کش تیرانی

در صورتی که بیش از ۳ اقلام موجود در منوی یک گزینه عاقل‌تر است تا آن را تبدیل به یک جای مناسب همه آنها در صفحه. همچنین اطمینان از ایجاد یک سایت تلفن همراه با یک چیدمان که اساسا بر اساس شمایل منوی مبتنی بر .
فقدان آزمایش

آزمایش واقعا یک باید قبل از سایت‌های عمومی. اما وجود دارد که برنامه نویسان و طراحان وب سایت‌های پاسخگو بدون تست کافی زندگی می‌کنند . حداقل ، شما باید آزمایش جریان کاربر در این وب سایت برای برخی از مرورگرهای اصلی و همچنین برای برخی از دستگاه‌های موبایل . تغییرات باید فورا انجام شود .

همانطور که در یک طراح وب برجسته از سیدنی طراحی وب سایت‌های ساختمان اداره پاسخگویی پیشنهاد استعداد بزرگ برای تجارت‌ها و طراحان . تنها دام است که همه چیز در حال تغییر است به طور مداوم و بنابراین هر طراح باید به اندازه کافی انعطاف پذیر و سر خود را بالا نگه دارد در این رقابت‌ها شرکت نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *