برنامه ی موبایل یا وب سایت با قابلیت پشتیبانی موبایل.کدام یک برای من مناسب تر است؟

برنامه های موبایل, طراحی وب سایت, مقالات , , , , , 0 Comments

برنامه ی موبایل یا وب سایت با قابلیت پشتیبانی موبایل.کدام یک برای من مناسب تر است؟

برای پخش بازاریابی گسترده ، یک سایت موبایل است میدان برای شروع

اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک حضور تلفن همراه برای تجارت یا سازمان یکی از ملاحظات اول که به احتمال زیاد به ذهن است که آیا شما می‌خواهید ایجاد یک برای کاربران موبایل برای دانلود ( برنامه )یا یک وب سایت موبایل ، یا شاید هم هر دو. وب سایت‌های موبایلی و برنامه‌ها بسیار مشابه می‌تواند به در نگاه اول ، و تعیین بسیار مناسب است که به شما نیاز بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله در دسترس مخاطبان هدف ، بودجه ، هدف و ویژگی‌های مورد نیاز است.
چه تفاوت بین یک سایت موبایل و برنامه‌های کاربردی ( برنامه ) ؟

قبل از اینکه شما بتوانید ارزیابی منافع در یک وب سایت موبایل . یک برنامه مهم است که کلید درک تفاوت‌های بین این دو . هر دو برنامه‌های کاربردی وب سایت‌های تلفن همراه و دسترسی به ابزارهای دستی مانند گوشی های هوشمند ( e. . آی فون، آندروید و قرص و گوشی بلک بری ) .

یک وب سایت موبایل شبیه به وب سایت دیگر که در آن شامل مبتنی بر مرورگر صفحات HTML که با هم مرتبط هستند و از طریق اینترنت ( برای موبایل معمولا WiFi یا ۳ G یا ۴ شبکه‌های نسل ). واضح است که مشخصه یک وب سایت موبایل استاندارد از یک وب سایت این واقعیت است که طراحی شده برای کوچکتر دستی و صفحه نمایش لمسی به نمایش گذاشته است . به طور فزاینده ای ، طراحی وب در حال تبدیل شدن به استاندارد جدیدی برای وب سایت‌هایی که نه تنها با تلفن همراه ، اما مقیاس بزرگ که می‌تواند به هر وسیله – از رومیزی به پایین دستی گوشی های هوشمند و تبلت .

مانند هر وب سایت، وب سایت‌های موبایلی / پاسخگویی سایت‌ها محتوای متن می‌تواند اطلاعات ، تصاویر و ویدئو است. آنها همچنین می‌توانند دسترسی به ویژگی‌های خاص مانند کلیک برای (به شماره یک شماره تلفن )یا مبتنی بر مکان نقشه برداری است.

برنامه‌های کاربردی کاربردهای واقعی هستند که بارگیری و نصب شده بر روی دستگاه تلفن همراه شما ، به جای اینکه ارائه شده در یک مرورگر وب . کاربران دیدار دستگاه خاص پورتال مانند فروشگاه برنامه‌های کاربردی اپل ، آندروید مارکت، یا بلک بری در جهانی برنامه‌های کاربردی برای یافتن و دانلود برنامه‌های کاربردی برای یک سیستم عامل می‌باشد. این برنامه ممکن است کشش محتوا و داده‌ها از اینترنت، به شیوه مشابه در یک وب سایت، یا ممکن است به طوری که آن را دانلود محتوا می‌تواند بدون اتصال اینترنت .

کدام یک بهتر است یا برنامه‌های کاربردی موبایل ( پاسخگویی ) وب سایت ؟

وقتی نوبت به تصمیم گیری برای ساخت یک بومی یا یک وب سایت موبایل ، انتخاب مناسب‌ترین واقعا اهداف پایان شما بستگی دارد . اگر شما در حال توسعه یک برنامه کاربردی تعاملی است بازی یک احتمالا بهترین گزینه برای شما خواهد بود . اما اگر هدف شما است که همراه محتوای دوستانه به گسترده‌ترین مخاطبان احتمالی یک وب سایت موبایل احتمالا راه برود. در برخی موارد شما ممکن است تصمیم شما هم نیازمند یک وب سایت موبایل و یک برنامه کاربردی همراه است، اما کاملا امن می‌گویند که این به ندرت به ساخت یک برنامه بدون هم‌اکنون در یک وب سایت موبایل .

به طور کلی، یک وب سایت موبایل باید به عنوان اولین گام در ایجاد یک وب سایت موبایل مفید است ، در حالی که یک برنامه برای توسعه یک برنامه برای یک هدف خاص که نمی‌توان به طور مؤثر انجام شده از طریق یک مرورگر وب .
فواید یک سایت موبایل . برنامه‌های کاربردی بومی

اگر اهداف شما عمدتا مربوط به بازاریابی یا ارتباطات عمومی ، یک وب سایت موبایل / پاسخگو تقریبا همیشه به عنوان اولین گام عملی در استراتژی توسعه موبایل شما . این به این دلیل است که وب سایت موبایل دارای تعدادی از مزایای ذاتی ، از جمله برنامه‌های وسیع‌تر دسترسی ، سازگاری و هزینه – اثربخشی

وب سایت‌هایی آیا بی درنگ موجود نیست
یک وب سایت موبایل است در دسترس کاربران از طریق یک مرورگر وب در سراسر طیف وسیعی از دستگاه‌ها ( آی فون، آندروید، بلاکبری ، و غیره). از سوی دیگر نیاز به برنامه‌های کاربردی کاربر را به اولین بارگیری و نصب این برنامه از یک برنامه بازار قبل از محتوا یا کاربرد را می‌توان به یک مانع قابل توجهی بین نامزدی اولیه و اقدام / تبدیل .

 وب موبایل در دستگاه‌های سازگار هستند

یک وب سایت موبایل می‌تواند به کاربران در بسیاری از انواع مختلف دستگاه‌های موبایل، در حالی که برنامه‌های بومی نیازمند یک نسخه جداگانه برای توسعه برای هر نوع دستگاه . علاوه بر این، وب سایت موبایل نشانی‌های اینترنتی به راحتی در سایر فناوری های همراه مانند SMS، کدهای QR نزدیکی و ارتباط حوزه ( NFC ).

وب سایت‌هایی آیا بی درنگ به‌هنگام‌سازی باش
یک وب سایت موبایل بیشتر از پویا در یک برنامه به روز رسانی انعطاف پذیری خالص . اگر می‌خواهید برای تغییر طراحی یک وب سایت موبایل یا محتوای شما انتشار ویرایش و تغییرات بلافاصله رؤیت ، به روز رسانی برنامه یک طرف دیگر نیازمند به روزرسانی کاربران به دانلود کرده و پس از آن باید در برنامه به روز رسانی در هر نوع دستگاه .

وب موبایل می‌توان به آسانی پیدا شد
وب سایت‌های موبایلی بسیار آسانتر است چون برای کاربران برای پیدا کردن صفحات خود می‌تواند به نمایش گذاشته شده و در نتایج جستجو در صنعت – دایرکتوری های خاص ، برای بازدیدکنندگان به تو را پیدا کنم. از همه مهمتر، به بازدیدکنندگان وب سایت منظم می‌تواند به طور خودکار به سایت موبایل شما که آنها در یک دستی (با استفاده از دستگاه ردیابی ). در مقابل، دید از برنامه‌ها عمدتا محدود به برنامه سازنده هستند .

وب موبایل می‌توان به آسانی مشترک توسط ناشران و بین کاربران
وب سایت موبایل نشانی‌های اینترنتی به راحتی مشترک بین کاربران از طریق یک پیوند ساده ( e. . در یک نامه الکترونیکی و پیام متنی ، فیس بوک و توییتر پست ). ناشران می‌تواند به آسانی به کاربران مستقیم یک وب سایت موبایل از یک وب سایت یا وبلاگ ، یا حتی در چاپ شود. یک برنامه مشترک به سادگی نمی‌توان در این مد.

وب سایت‌هایی آیا نیاز دسترسی
چون یک وب سایت موبایل در قابل دسترس است و می‌تواند به سادگی مشترک بین کاربران، همچنین موتورهای جستجو ، قابلیت بسیار بیشتر از یک برنامه بومی برسد .

وب سایت‌هایی نه حذف شده
میانگین ماندگاری یک برنامه خیلی کوتاه است ، کمتر از ۳۰ روز بر اساس برخی تحقیقات، پس مگر اینکه برنامه شما چیزی است که واقعا منحصر به فرد و / یا مفید ( در حالت ایده‌آل، هر دو )است، چقدر طول می‌کشد مشکوک در یک دستگاه کاربر . از سوی دیگر وب سایت‌های موبایلی هستند برای همیشه در دسترس کاربران برای بازگشت به آنها.

سایت موبایل  می‌توان یک اپل !
درست مثل یک وب سایت استاندارد ، وب سایت‌های موبایلی را می‌توان به عنوان پایگاه داده محور برنامه‌های کاربردی وب عمل که بسیار شبیه برنامه‌های بومی . سیار یک برنامه کاربردی وب می‌تواند یک جایگزین عملی برای توسعه برنامه بومی .

و هزینه – وب موبایل Easier هستند و کمتر این پروژه های پرهزینه
اما یقینا نه گذشته دست کم ، وب سایت موبایل توسعه قابل توجهی که بیشتر زمان و هزینه – از توسعه یک برنامه بومی ، به‌خصوص اگر شما نیاز به حضور در سکوهای مختلف ( نیاز به توسعه برنامه‌های کاربردی چندگانه ).

و تعمیر و نگهداری
این برنامه کاربردی وب سایت ملاحظات سرمایه‌گذاری در پایان نمی‌رسند با ازاقدام اولیه ، به درستی حمایت و حفظ یک برنامه ( ارتقا ، آزمایش، سازگاری مسائل و توسعه مداوم ) بسیار گران است و از حمایت از یک وب سایت در طول زمان.
هنگامی که آیا یک اپل حس کنید ؟

با وجود این بسیاری از مزایای ذاتی موبایل برنامه‌های کاربردی وب، هنوز بسیار محبوب، و تعدادی از سناریوهای کاربرد خاص که یک برنامه بهترین انتخاب شما خواهد بود . به طور کلی، اگر شما باید یکی از ، یک برنامه منطقی :

به / بازی‌ها برای بازی‌های تعاملی ( فکر می‌کنم پرندگان خشمگین ) یک برنامه است که تقریبا همیشه بهترین انتخاب تو خواهد بود ، حداقل برای آینده قابل پیش‌بینی است.
معمولی کاربرد / شخصی‌سازی – اگر کاربران هدف شما باید با استفاده از برنامه شما در یک سبک شخصی به طور منظم فکر  بعد یک برنامه یک راه عالی برای این کار را انجام دهد.
یا مجتمع آمار گزارش – اگر شما نیاز به چیزی است که داده‌ها و به شما اجازه می‌دهد تا مانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *