طراحی وب سایت, مقالات , , , 0 Comments

20 تا از مهمترین کتابخانه های jquery که بایستی با انها اشنا شوید

تو باید با یک طراح وب برای مدت طولانی قبل از موضوع javascript و کتابخانه‌های jQuery به این گفتگو انداخته می‌شود . چرا این اتفاق افتاد؟ خوب است چون هر طراح وب وجود دارد می‌داند چگونه همه کاره این کتابخانه‌ها هستند، و چقدر مهم است، کاملا آشنا با کارکردهای مختلف و توانایی‌ها بود.

برای کمک به شما در کم کردن بر میزان jQuery تحقیق شما باید به صورت آنلاین ما لیستی را از ۲۰ کتابخانه‌ها فکر می‌کنیم بزرگترین تاثیر را بر تلاش‌های کدگذاری شما .
Mapsed

کتابخانه jQuery

اگر شما میخواهید انتخاب مکان‌ها را بر روی نقشه را تا حد امکان ساده بعد Mapsed مطلوب است ، به‌خصوص اگر شما برای این کار با گوگل API هستند.
Lightbox تصویر

کتابخانه jQuery

اگر شما به دنبال یک روز است که تمام ویژگی‌های یک نیازهای کاربر نهایی ، اما همچنین سازگار با دستگاه‌های تلفن همراه بعد Lightbox تصویر یک انتخاب بزرگ است .
ImageFit

کتابخانه jQuery

یک تصویر بسیار همه کاره jQuery متصل شونده – مدیریت این کار با تصاویری از هر اندازه، یا در هر مکان ، نسیم مطلق .
Validator راه‌اندازی

کتابخانه jQuery

یک بسیار مفید و آسان – استفاده از زمانی که شما ایجاد یک متصل شونده که گزینه های اعتبار نیاز دارد .
تغییر اندازه نقل متصل شونده

کتابخانه jQuery

این متصل شونده به شما اجازه می‌دهد تا تغییر اندازه پنجره مرورگر پس از یک اقدام خاص و یا رویداد تکمیل شده است.
FormChimp

کتابخانه jQuery

اگر شما با این متصل شونده MailChimp بعد است ایده‌آل برای اجازه دادن به بازدیدکنندگان MailChimp شما را به فهرست distro .
گذرواژه Peekaboo

کتابخانه jQuery

گذرواژه‌ها سیستم قاتل هستند ، بنابراین admins در همه جا به کاربران امکان درواقع گذرواژه خود را موقتا زمان زیادی را نجات می‌دهد ، تلاش و رمز عبور می‌کند .
Selectonic

کتابخانه jQuery

اجرای این متصل شونده به این معنی است که شما می‌توانید کل فهرست اقلام قابل با استفاده از موشی یا صفحه‌کلید . بسیار مفید برای menu – طرح های سنگین .
۲. ارتقای زوم

کتابخانه jQuery

یک متصل شونده customizable – که به شما امکان می‌دهد تا با ایجاد تصویر – اثرات زوم ، اگرچه شما نیاز به استفاده از دو تصاویر را به بیشتر از این jQuery متصل شونده.
Autofill فرم

کتابخانه jQuery

این چه در قلع در این jQuery متصل شونده به شما اجازه می‌دهد تا به طور خودکار به پر کردن فرم خالی با داده‌ها .
Wrappers ارتعاش

کتابخانه jQuery

این متصل شونده تمیز به شما اجازه می‌دهد تا یک دستگاه تلفن همراه لرزیدن در یک توالی خاص ارتعاش برای مجموعه‌ای از زمان است برای بسیاری از طراحان وب استفاده می‌کند .
jQuery LightSlider

کتابخانه jQuery

یک محتوای بزرگ اعمال اثرات و با هر دو اسلاید ، که فقط برای سازگار با همه مرورگرهای اصلی وجود دارد – – – – – – – هیچ سازگاری سردرد !
jQuery GoUp !

کتابخانه jQuery

ایجاد یک UX مثبت برای بازدیدکنندگان شما مهم است، بنابراین به آنها اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم به بالای هر صفحه است با یک کلیک همیشه با محبوب است .
jQFader

کتابخانه jQuery

اگرچه حرفه‌ای طراحی وب باید از بیشتر در مورد شکل تابع هنوز به خوبی قادر به عناصر هر وقت که شما نیاز به وب سایت ، و این دقیقا همان چیزی است که به شما اجازه می‌دهد تا این متصل شونده
عمودی نیوز Slider

کتابخانه jQuery

نمایش اقلام خبر جدیدی برای بازدیدکنندگان شما همیشه در هر ویژگی خوب به وب سایت این متصل شونده ، و این کار را بسیار آسان می‌سازد
ScrollMagic

کتابخانه jQuery

این متصل شونده به شما اجازه می‌دهد تا کنترل چه اتفاقی می‌افتد وقتی که یک کاربر طومارها به یک بخش خاصی از وب سایت شما .
Headroom

کتابخانه jQuery

این خیلی خنک شونده به شما اجازه می‌دهد تا منوی ناوبری خود از نظر زمانی که کاربر طومارها به ته صفحه، اما همان منوی ناوبری ظاهر خواهد شد زمانی که کاربر طومارها به طرف بالای هر صفحه .
jQuery Collapser

کتابخانه jQuery

این یک سبک متصل شونده که به شما اجازه می‌دهد تا توسعه و فروپاشی متن به راحتی – واقعا یک API انعطاف پذیر پشت این متصل شونده ، علاوه بر آن با یک پاراگراف متن نیز کار می‌کند .
lazyYT

کتابخانه jQuery

این یک راه آب زیر کاه برای بارگذاری ویدیوهای یوتیوب ، چون زمانی که این ویدیو را دانلود می‌شود جایگزین نگه‌دارنده پیش‌نمایش تصویر ویدیو، اما درواقع این نیست که فیلم را بازی کند تا بر روی آن کلیک کنید تا آن زمان در بافر است .
RowGrid

کتابخانه jQuery

یک متصل شونده jQuery بسیار ساده است که می‌تواند به شما کمک کند تا اقلام را در یک سطر مستقیم در وب سایت شما . این مورد استفاده توسط تعداد زیادی از مردم ، پس احتمالا به ارزش افزود خود جمع آوری متصل شونده‌های jQuery ؟

هزاران jQuery دیگر متصل شونده‌های / کتابخانه‌ها در آنجا به آزمایش برای شما با هرگاه برای انجام این کار، اما ما احساس می‌کنیم که بالاتر از آن‌هایی هستند که بزرگترین تاثیر را بر روی تلاش‌های کدگذاری شما .

نه مثل این فهرست کامل است ، بنابراین می‌دانیم از کد گذار وجود دارد که ما با آن جمع آوری ما ، اما خوب است که از دیدگاه ما – – – – – – – فقط یک نظر در زیر این تیر، و به ما اطلاع دهید که شما مایل به دیدن متصل شونده‌های به این مقاله، و چرا به اینجا تعلق دارند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *