seo-responsive

ایا طراحی وب سایت واکنشگرا به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر کمک میکند؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر-seo, طراحی واکنش گرا-responsive, مقالات , , , 1 Comment

ایا طراحی وب سایت واکنشگرا به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر کمک میکند؟

بسیاری از مردم که پاسخگو dona€ t طراحی عامل رتبه بندی مهمی است . در  ، یک طراحی زمانی است که یک  صفحات خود را بسته به وسیله کاربر از مشاهده آن است . طرح واکنش گرایی(responsive) اغلب در آینده بازاریابی آنلاین . در حال حاضر، بیشتری وجود دارد که از جستجوی موبایل در گوگل وب، و  s در حجم و افزایش تعداد کاربران تلفن همراه موجب شده است که گوگل برای تاکید بر بهینه سازی موبایل .

گوگل موفق به دلیل آن است ، بالاتر از همه چیز ، بسیار کاربر متمرکز. این شرکت که روند می‌رود ، و اغلب چند قدم جلوتر از این روند . این فکر چیزی است که باعث  s متحرک سیستم رتبه بندی ، به عنوان  . کاربران می‌توانند به آسانی آزمایش دوستانه موبایل از وب سایت خود را با ابزار تست دوستانه برای کشف اینکه آیا سایت‌های خود دستگاه بودند .  با انجام یک مطالعه پیش – استقرار و که تقریبا چهار ده وب سایت‌ها و دوستانه همراه با الگوریتم جدید تاثیر منفی گذاشته است .

هشت ماه پس از آن، ۲۵ درصد از افراد غیر دوستانه وب سایت‌های موبایلی اضافه کرده بود که همراه اجزای دوستانه به صفحات خود . البته، ۸۵ % استفاده از تلفن همراه طراحی پاسخگو برود . موارد کسب و سریع‌ترین به گذار . این یک نشانه روشن از اهمیت یک موبایل – سایت دوستانه ؛ بدون آن، کار شما می‌تواند به آسانی به کنار جاده در .

اگر صفحات  پاسخگو باشد، شما احتمالا نیاز به طراحی یک وب سایت . این مساله که بسیاری از کسب مطمئن است که دوباره به خود را از نو استراتژی بازاریابی و وب سایت خود را به موبایل است . خوشبختانه، هزاران از خدمات که رسیدگی به آن است. مثل C۱ شرکای آژانس ارائه خدمات بازاریابی دیجیتالی ، واکنش گرایی(responsive) به ناشران مجله  مثل  یا وب سایت جامع ارائه راهنماهای بهینه سازی ، و کنفرانس های بازاریابی دیجیتال مثل  اقدام برای ایجاد یک محیط تجاری جدید و از متخصصان در این صنعت است.

هر یک از این منابع کمک به راهنمایی شما را به یک طرح، روش بهینه سازی و  ترجیح می‌داد . گوگل در وب سایت خود کشورهای ساده است :  طراحی  طرح پیشنهادی مهمتر از آن، یک طراحی می‌شود که مجهز به یک مشت از مزایای بهینه سازی برای موتور های جستجوگر (سئو) و می‌تواند شما را در صفحه نتایج موتور جستجو  .

یکی از مزایای بهینه سازی برای موتور های جستجوگر (سئو) از یک طراحی این است که به شما اجازه می‌دهد تا خانه صفحات شما هنوز زیر یک نشانی اینترنتی و دستگاه‌های مختلف یکسان به نظر می‌رسد . این بسیار مهم است زیرا بسیاری از وب سایت‌هایی که یک وب سایت موبایل جداگانه رتبه خیلی خوب است. با یک سایت ، شما می‌توانید مدیریت بهتر backlinks شما زیر یک سقف . وقتی تمام لینک ها فرستاده می‌شوند تا یک دامنه ، این به این سایت پاسخگوی نیاز به افزایش در . این همچنین باعث می‌شود بسیار ساده به سهم اجتماعی شمایل و محتوای تکراری بالقوه را کاهش می‌دهد .

واکنش گرایی(responsive) طراحی نیز می‌تواند به کاهش نرخ های بالا . چون آنها هستند ، کاربر آسانتر  s برای به اشتراک گذاشتن و محتوای خواند . صفحات که بار زیادی نه تنها منجر به افزایش نرخ های بالا و پایین پریدن ، اما مقام شما تاثیر می‌گذارد . گوگل ارزش می‌گذارد در وب سایت شما بر اساس سرعت بارگذاری و چه مدت اقامت کاربران در سایت شما از جاهای دیگر است. اگر به درستی یا  صفحه نمایش بازدیدکنندگان نمایشگاه عمل‌کرد ضعیف، تردید  t برای رفتن به بهترین چیز است.

چندین روش وجود دارد ، بنابراین به طراحی پاسخگو  مهم برای درک که بدون از دست دادن هر خلاقیت است. یک لایتناهی وجود مقدار راه‌هایی برای استفاده از تلفن همراه طراحی و معنوی در استراتژی بازاریابی می‌باشد. از همه مهمتر، مانند گوگل،  برای شما بازدیدکنندگان با تجربه به بهترین شکل ممکن است. این نشان می‌دهد گوگل شما نگران مخاطب خود و همچنین افزایش پتانسیل سود .

One thought on “ایا طراحی وب سایت واکنشگرا به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر کمک میکند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *