طراحی وب سایت کارامد

طراحی وب سایتی که در واقع بدرد شما بخورد

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر-seo, تجربه کاربری-ux, طراحی واکنش گرا-responsive, طراحی وب سایت, مقالات , , , , 0 Comments

طراحی وب سایتی که در واقع بدرد شما بخورد

که روز ” اگر شما آن را خواهند آمد .” فقط یک وب سایت دیگر کار نمی‌کند . برای اینکه ترافیک ، شما باید از نظر مخاطبان شما قبل از شروع ساخت – مطمئن است که شما یک وب سایت ، کاربر فراهم می‌کند و نیاز به اطلاعات آنها می‌خواهند ، و به آنها علاقه بصری . سپس، شما باید اوراتمجیدمی بازار آن را به آن را در برابر چشم. خیلی کار کنند، اما وقتی که این کار به درستی انجام شده باشد، این می‌تواند یک تجربه بسیار رضایت‌بخش است.
به آنها چه آنها می‌خواهید

مردم در موقعیت شما چه هستند ؟ چه وب سایت‌های دیگر وجود رقابت با شما هستند ؟ درباره آنچه که می‌توانید فکر کنید به خودت را متفاوت از رقابت، و هدف تبدیل به بهترین منبع در موقعیت شما . اگر مردم به وب سایت شما به دنبال سگ یقه، تمرکز ندارم در محتوای مخازن ماهی .

الگوی وب تجاری

همانطور که شما شما فکر طراحی موتورهای جستجو، تعدادی از ویژگی‌های طرح بهسازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد . شما می‌خواهید که به سرعت کد تمیز ، تصاویر بهینه که ، اما تا آبد را برای نمایش ، چیزی که به نظر شگفت انگیز صرفنظر از اندازه صفحه و برای مردم برای استفاده می‌کنند.

بدون ملاحظات بهسازی ساختمان در محتوا و طراحی، شما با یک وب سایت که ممکن است هرگز به رده بندی بالا لازم است تا یک در ترافیک . بهسازی تلاش پیچیده‌ای است که شب فایق آید ، اما با ابزارهای صحیح ، دانش، و فداکاری ، این کار می‌تواند عجایب بازاریابی در ادامه مراحل پروژه شما .
این کاربر – دوستانه

شما چه فکر می‌کند و به نظر می‌رسد ، و خود را در مخاطب هدف شما کفش است . ایجاد یک وب سایت که به راحتی هدایت کردن ، با استفاده از یک طرح رنگ مناسب که در چشمان خیلی سخت نیست . قلم‌های فکر کن ، اندازه متن ، چیدمان ، و غیره. بر اساس گزارش – ۳۹ % از مردم درگیر شدن با یک وب سایت را متوقف خواهد کرد اگر محتوا یا چیدمان جذاب نیست ، و می‌گوید که تقریبا نیمی ( ۴۴ درصد)از بازدیدکنندگان وبسایت شرکت را که فاقد اطلاعات تماس با شماره تلفن یا .

کیز تا کاربر طراحی دوستانه عبارتند از:
mobile friendly
پاک کردن ناوبری با یک جعبه جستجو
محتوای
چیدمان مبتنی بر گرید

F – الگوی طراحی – این است که بر اساس مطالعات ردیابی چشم مردم زیر صفحه کامپیوتر خواند .

آن را از جالب است

آثار بصری بخش مهمی از یک کاربر را به خود جلب کرد. ایماژ می‌تواند به اندازه کافی برای یک وب سایت ، اما بیشتر علاقه بصری ایجاد می‌کنید ، بهتر است.

وب سایت اوراق بهادار الگوی

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا ، به‌خصوص وقتی که به نمایش گذاشتن محصولات شما . به استفاده از ویدیو فرود در صفحات ، محصول تظاهرات، پست وبلاگ ، و غیره. اگر برای موقعیت شما ، شامل عناصر تعاملی مانند دانش آموزان بخواهید و بازی‌ها، بررسی و دوره های الکترونیکی . این عناصر بصری جالب هستند ، اما نه تنها می‌تواند به افزایش اشتغال زیرا آنها نیازمند مشارکت فعال است. آیا خیلی خسته‌کننده داده‌هایی که مخاطب شما نیاز به دانستن یا دوست دارم ببینم؟ آن را تبدیل به یک سری از infographics جذاب .

بازار ، بازار ، بازار

هنگامی که در وب سایت خوب است که از نظر طراحی، عاملیت، و محتوای بازار ، زمان آن است که آن را به مخاطب هدف شما . البته شما می‌تواند نشانی اینترنتی به خانواده و دوستان، اما راه‌های زیادی وجود دارد جدید خود در بازار .

برخی از بسیاری از جهات شما می‌توانید وب سایت جدید خود در بازار عبارتند از:
رسانه اجتماعی آگهی فیس بوک ، یوتیوب، اینستاگرام هنوز ساخته نشده ، تویتر، ، و تمام لینک های تبلیغاتی خود را دارند . استفاده از این به افزایش پیرو شما کنت ، گسترش این کلمه از یک تبلیغ جدید ، یا ترافیک را مستقیما به وب سایت شما . شما حتی می‌توانید از آنها برای افرادی که قبلا به وب سایت شما .
خوب پر با استفاده از گوگل ادوردز آگهی کلیک کنید و سکوهای مشابه در بینگ و یاهو، شما می‌توانید ترافیک را به وب سایت شما ، و در بالای صفحه ، نتایج ارگانیک . این می‌تواند به شما کمک کند تا یک به اندازه کافی بالا رتبه ارگانیک .
نوشتن یک خبر رسمی مطبوعاتی .
پیوستن به گروه‌های رسانه‌های اجتماعی مخاطبان شما کجا است. خود – ترویج نکن ، اما واقعا به دنبال برقراری ارتباط با اعضای دیگر .
وبلاگ را در وب سایت شما ، و میهمان وبلاگ بر روی وب سایت‌های مرتبط دیگر . توضیح در وبلاگ های مرتبط با ارزشمند، اطلاعات مربوطه.
سرمایه‌گذاری در ایمیل بازاریابی.

اگر شما می‌خواهند مطمئن شوند که برنده شدن وب سایت، سرمایه‌گذاری در خدمات تست قابلیت کاربرد و آزمایش های مختلفی از وب سایت شما . آزمودن قابلیت استفاده خدمات می‌تواند به شما اجازه دیدن آنچه کاربران انجام می‌دهند در حالی که آنها در وب سایت شما زندگی می‌کنند ، بنابراین شما می‌توانید ببینید که اصلاحات باید انجام شود . اسپلیت آزمایش می‌تواند مدتی ، چون تو می‌خواهی برای آزمایش یک عنصر در یک زمان – چیدمان / صفحه مانند موقعیت ، کپی ، رنگ‌ها، و تصاویر ، تا ببیند که بهترین پاسخ به مخاطب خود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *