وبلاگ شیراز وب

طراحی مسطح(flat design): همه چیز درباره طراحی مسطح(flat design)

تجربه کاربری-ux, طراحی وب سایت, مقالات , , , , , , 0 Comments

طراحی مسطح(flat design): همه چیز درباره طراحی مسطح(flat design)

در حالی که مایکروسافت و اپل ممکن است در یک ناحیه در بسیاری از زمینه‌ها مشاهده کرده‌ایم که در آن هر دو تکنولوژی غول‌ها می‌تواند توافق در مورد استفاده از آپارتمان برای واسط کاربر تلفن هوشمند خود . از آنجایی که ۲۰۱۰ Windows Phone طراحی شده است یک آپارتمان بیرون آمد و از iOS۷ در ۲۰۱۳ آیفون نیز این روند طراحی شده است . مرور برخی از وب سایت‌های مد روز نیز خوب و شما موظف هستید که به دیدن تعدادی دیگر از نمونه‌هایی که این روند چون مردم واقعا مانند استفاده از آن.

 

طراحی مسطح(flat design): همه چیز تو باید

اما فقط چه مسطح است ؟ ویکی‌پدیا تعریف زیبایی آن را به عنوان یک اصل ” minimalistic “، اما این کار اندکی برای واقعا به ما بگوید که چه است. در عوض ، یک دقیقه تا نگاهی به برخی از ویژگی‌های مشترک در طراحی صاف تا ببیند که آیا ما نمی‌توانیم درک بهتری بسازیم .
حداقل رویکرد

ویکی‌پدیا ذکر شده مینیمالیسم در تعریف می‌کند اما به این جنبه کمی بیشتر از واقعا بنیاد از این سبک . برای شروع، زنگوله و سوت که بسیاری از سایت‌ها استفاده از عناصر ناوبری انیمیشن : jQuery sliders که نمایش slideshows و سایر عناصر و توجه به سادگی از آپارتمان هستند . نیاز به یک عنصر بصری ، سعی کنید یک شمایل از قلم محشر یا یک عکس ساده . این رویکرد minimalistic همچنین از نیاز به تزئینات مثل سایه روشن ، bevels و سربالائیها می‌کشیدند . این ۳ D حقه هیچ جایی در یک وب سایت صاف .

بخش عمده‌ای از این جنبه از آپارتمان روند مشهور شد ، به علت افزایش در گوشی های هوشمند . وقتی اپل طراحی  را به نفع یک آپارتمان نگاه بسیاری بر این باور بودند که قرار بود به آپارتمان کار طراحی بهتر با صفحه کوچکتر از گوشی های هوشمند و تبلت .
استفاده از رنگ و فن چاپ

از آنجا که طراحی آپارتمان خالی است از این همه توجه را غصب نیاز به اتکا به چیز دیگری به یک سایت پاپ، و این کار را با رنگهای پرطراوت که اغلب بسیار روشن‌تر از آن استفاده شده در سایت‌های دیگر .

Typography همچنین با طراحی شده برای کمک به ایجاد آپارتمان با لحن حق . قلم‌ها ، البته ، ساده ، معمولا یک نوع sans – serif اساسی خانواده که خوب به نظر میرسد که جسورانه و یک طرح خوب مقایسه با رنگ . نه تنها باید خانواده قلم انتخاب شده نماینده minimalistic سادگی از طراحی، اما بیان محتوای نیز باید کارآمد باشد. نیازی نیست برای پرگل ، بیش از حد در آپارتمان طراحی زبان است، اخم کرد .
واسط کاربر پایه

یکی از آخرین آپارتمان تجاری است که طراحی آن اشکال ساده برای استفاده از عناصر واسط مانند دکمه ناوبری و . شما می‌توانید از برخی از این الگوها و شمایل در این صفحه شامل کیت چه پایه، اما این عناصر می‌توانند مفید باشد.

دوباره، این روند از مماشات با کاربران متحرک مشکل دارند که با استفاده از یک رابط کاربری پیچیده در این صفحه کوچک .
چرا مردم عاشق صاف طراحی

طراحی مسطح(flat design) بصری خوشایند است که حق . ممکن است botch یک وب سایت به طور کامل با استفاده از این روند، اما برای افرادی که به این الگو یا استفاده از یک تخته‌رنگ نباید یک مشکل است. اما به نظر می‌رسد همه چیز نیستند ، به‌خصوص وقتی که به آپارتمان چرا سایت‌های خیلی محبوب هستند .

بنابراین بسیاری از کاربران طراحی صاف چون عشق از دو چیز است: آشنایی و عمل‌کرد . وقتی سایت درست شبیه به واسط مردم تلفن هوشمند خود احساس راحتی می‌کرد. آنها نگران نباش گم شدن یا بررسی به فضاهای جدید . اما مهمتر از آن آپارتمان طراحی شده است . این آنقدر ساده است که برای چیزهایی که روی صفحه ، کار در چندین کاوشگرها و انواع وسایل و این چیزها استفاده از آن آسان است. همچنین ، این مساله تمرکز به عقب بر روی محتوا . ناقوس‌ها و سوت که بسیاری از سایت‌ها دارای مورد استفاده در گذشته به عنوان چیزی جز یک حواس پرتی است . حالا ، بازدید کننده می‌تواند تجربه خود را به آنها اجازه می‌دهد زیرا این روند طراحی متمرکز بر آنچه را که آنها درواقع به این سایت برای .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *