طراحی وب سایت سریع

راهنمایی کوتاه جهت طراحی وب سایتی سریع و سبک

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر-seo, تجربه کاربری-ux, طراحی واکنش گرا-responsive, طراحی وب سایت, مقالات, میزبانی وب-web hosting , , , , , , 1 Comment

راهنمایی کوتاه جهت طراحی وب سایتی سریع و سبک

وقتی شما بیرون آغاز در طراحی وب سایت ، سرعت می‌تواند به نظر می‌رسید کسی دیگری مشکل است . حداقل ، وقتی که تازه کار هستم ، به نظر می‌رسید .

من شروع کردم به هر روی بوم فوتوشاپ سفید . نه ، برنامه‌ریزی خاص نیست . من معمولا حتی طرح چند صفحه من مجبور بود ، یا اینکه به آنها خواهد بود . من فقط وب سایت‌های ” ” ، بیشتر برای تفریح ، چون که من تصمیم گرفتم به سال‌های نوجوانی من .

من فکر کردم می‌توانم بفهمم که چطور به سرعت برای بهینه سازی یک بار به این فکر افتادم که برای ایجاد وب سایت‌ها در وهله اول است. بعد از همه ، سرعت تنها مساله ای بود که اگر من واقعا سایت‌های عظیم و مردم هنوز در dial – up ، درست است؟

این سوال بدیعی است .

برای چه من این است که شما باید، در حالت ایده‌آل، شروع به عنوان منظورت برود. چیزهایی هست که شما فقط باید در اولویت قرار دادن ، و این به معنای ساخت وب سایت از ابتدا به سرعت .

حالا چی دارم وقتی می‌گویم ” سرعت ” ؟ چقدر سریع بارها در مرورگر ؟ چقدر سریع ران ؟ بله. من صحبت کردن در مورد هر دو ، چون زیادی وجود دارد که هم پوشانی میان این دو نوع سرعت وب سایت .

شما نیاز به بررسی هر دو. بسیاری از مردم هنوز خیلی کند که دسترسی به اینترنت . ۳ G زیاد نیست، و این مزاحم اطلاعات کاربران تلفن همراه است. همچنین ، احتمالا میلیون‌ها دستگاه‌های تلفن همراه در پایین .

در حالی که من ممکن است چند حقه و نکات فنی در این مقاله، مهمترین چیزی که می‌توانید اتخاذ نگرش است . به سرعت تغییر ، فروش، و مردم برای بازگشت به وب سایت شما بیشتر از محتوای شما . یک وب سایت آهسته قدم بدان معنا است که مردم برای چیزی نیست که تقریبا به اندازه‌ی شکیبایی خود تست . سایت‌های و احساس کند، حتی زمانی که آنها به سرعت بار .

این روی اینترنت است . شما رقابت دارند .

در اینجا یک infographic ، اگر شما بخواهید یک وب سایت توضیح بصری سرعت خط پایین شما تاثیر می‌گذارد .

وب سایت  دنبال پیوند به نظر تمام infographic
این را از بالای

تو باید شروع کند به سرعت شما بهینه سازی که باید هر قسمت دیگر فرایند طراحی : با محتوی است. مگر اینکه همه بازدیدکنندگان شما آدم طراحان وب هستند ، آنها خیلی برایم مهم نیست شما طراحی سایت ، تا زمانی که آنها می‌توانند به محتوی است.

اگر محتوای سایت شما کم است ، هیچ مقدار بهینه سازی طراحی سایت را تعیین خواهد کرد .

شما در محتوا می‌تواند یکی از راه‌های بزرگ :
تصاویر کلان

این تصاویر بزرگ به نظر می‌رسد که تمایل به فروش بهتر است. و این فوق‌العاده است. اما لطفا استفاده از این تصاویر عظیم ناچیز ، مطمئن شوید که آنها هنوز به درستی فشرده ، یا بهتر ، استفاده از SVG .

اگر شما نگاهی به این داده‌ها، خواهید دید که میانگین اندازه صفحه به دستگاه‌های تلفن همراه ( معمولا با سرعت کمتری است و برنامه‌های دیتا ) به سرعت نزدیک می‌شد ، و تصاویر ۱ مگابایت نیمی از مشکل هستند .

سرعت وب سایت

شما می‌توانید بهترین های هر دو دنیا ، در برخی موارد . بعد از همه، داره اجرای آن آسانتر پاسخگو باشد . مردم به مرور بیشتر رومیزی به سرعت اینترنت به اندازه کافی برای مقابله با تصاویر بزرگ‌تر .
نمی دونم چطور باید تصاویر پاسخگو باشد ؟ ما یک مقاله در مورد آن همه در اینجا
آگهی و دیگر محتوای حزب سوم

بله، تبلیغات به عنوان محتوا، مخصوصا وقتی که آنها در مقاله‌ای را با بدن . بدتر از این، گاهی اوقات واقعا، واقعا شبکه‌های تبلیغاتی هستند . من نمی‌توانم شمارش تعداد بار ناراحت شده بودم که تنها بخشی از صفحه بار کرده ، و مرورگر منتظر است شبکه تبلیغاتی بارهای قبل از آن .

دوبار کلیک کنید آگهی های شما اگر شما قصد دارید ، چطور آنها اجرا شوند ، و مطمین شوید که اتفاق نمی‌افته. این هم برای تو در محتوای دیگر را از هر گونه حزب سوم . آن‌گاه در فیدهای RSS می‌باشند ، رسانه‌های اجتماعی را تغذیه می‌کند ، و مثل می‌تواند سایت شما کند ، حتی اگر مراقب نباشی.
وقتی خود طراحی کند است

البته ، همه چیز معکوس، هم در کار می‌کند . بسیاری از یک سایت با نور، متن و محتوای ساده مثل یکی از تصاویر کوچک بوده است با کوله‌بار ضعیف – طراحی و برنامه‌ریزی کد بد .

این امر، در بخشی ، چون مردم احساس نیاز به سایت‌های خود را به اندازه ممکن است. من درک می‌کنم که . اما روز و فلش (اغلب ) برای یک دلیل دارد. با فلاش جایگزینی HTML۵ ، CSS۳ ، و جاوااسکریپت نباید هدف شما .

کاربران نیازی به جست و خیز کردن در اطراف صفحه . آنها باید به اطلاعات ارائه شده ، یا محصول تو فروش است.
این اغلب به سرعت پایین

وب سایت شما نیازی به اثرات اختلاف منظر ، یک دسته از انیمیشن، یا براق  مؤثر باشد. حالا، من نمی‌گویم که شما باید به سادگی آن را به عنوان متن سیاه روی زمینه سفید با هیچ چیدمان را تغییر می‌دهد. من می‌گویم که هر هر سبکی و علاوه بر آن باید با تجربه کاربر .

وقتی شما اضافه کردن انیمیشن و نمایشی به یک سایت، از خود بپرسید: اگر شما فقط باید آن را برای یک یا دو چیز، یا اگر شما قصد دارید به چیزهای بیشتری نیاز دارند . فرصت خوبی است که اگر شما یک برنامه واقعی ، لازم نیست چیزی پیشرفته ، برای مثال، jQuery . این امر به ویژه برای کوچک تا متوسط .

این نه تنها به اندازه بایت . من دیده‌ام که انیمیشن در صفحات وب تمام بازی کند که سرد نیست . حالا تصور کنید کسی سعی می‌کرد چرا که در پایان یک تلفن هوشمند یا . ناامیدی را تصور کنید .
اگر شما نیاز به ادویه فقط یک یا دو عنصر طراحی شما ، اینجا یک کتابخانه متصل شونده‌های ” جاوا اسکریپت ” که نیازی به jQuery یا هر چارچوب دیگر .
خیلی از کد

این مرا به موضوع HTML و چارچوب های CSS . احتمالش هست که شما لازم نیست تمام چارچوب های بزرگ مانند راه‌اندازی بنیاد یا به یک سایت ساده . ممکن است این کاهش در front – end کمی زمان توسعه ممکن است ؛ اما این بار اضافی را داشته باشد .

اگر شما قصد استفاده از یک چارچوب، حداقل سفارشی کردن آن، و چیزهایی که شما به آن احتیاجی ندارید. اغلب بزرگ‌تر HTML چهارچوب‌های / CSS پیشنهاد ساده برای این کار را انجام دهم.
در حدود آن تصاویر …

نه، نه عظیم . ما در مورد آن صحبت کرد . اکنون جایی است که ما به جزئیات . آیا سایت شما هنوز در حال استفاده از محل تصویر تصاویر برای زمینه رنگ‌ها، شیب ، سایه‌ها، شمایل و از این قبیل چیزها؟ این نباید باشد.

اگر آن را می‌توان با HTML، CSS ، و ، آنگاه باید SVG . این قانون ممکن است ، اما هنوز از کد معمولا سبک است . و حتی بسیاری از پرونده‌های jpeg . پرونده‌های PNG .
پس حالا تندتر سایت ، درست است؟

خوب ، چیزهای بیشتری برای یادگیری، به‌خصوص اگر تو مثل CMS را با استفاده از یک WordPress ، یا هر نوع میزبان پیچیده . این فقط تو شروع به ساخت اولین وب سایت‌ها … اما هی ، یادگیری جدید لذت بخش است !

One thought on “راهنمایی کوتاه جهت طراحی وب سایتی سریع و سبک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *