طراحی وب سایت بصورت ریسپانسیو

طراحی وب بصورت واکنش گرا (responsive design):بیشتر درباره ی طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو در وب بدانید

طراحی واکنش گرا-responsive, طراحی وب سایت, مقالات , , , , , , 1 Comment

طراحی وب بصورت واکنش گرا (responsive design): بیشتر درباره ی طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو در وب بدانید

فقط چند سال پیش، کسب و کار بسیار مهم و علت آن را به یک وب سایت برای کمک به بازار محصولات و خدمات آنها . امروزه ، آنها به وب سایت‌های خود با موبایل . با وجود این، مشکل نهفته در وب سایت‌های HTML که به نظر نمی‌رسد دستگاه‌های موبایل . برای مدتی استفاده کرده‌اند ، Webmasters دو تکنیک اصلی در وب سایت‌های موبایل . یکی برای ایجاد صفحات مختلف برای هر دستگاه تلفن همراه و دیگر برای استفاده از واکنش گرا-responsive طراحی وب است . هر یک از مزایای خود را دارد و این امر عمدتا به کسب و کار و Webmaster را برای استفاده از این روش که احساس می‌کند به بازدیدکنندگان خود بهتر است. اما در حال حاضر، ما به تمرکز بر روی طراحی وب پاسخگو باشد .
چه آیا واکنش گرا-responsive طراحی وب ؟

واکنش گرا-responsive طراحی وب، نامی است که به یک تکنیک های مختلف با هدف ایجاد وب سایت در هر صفحه کاملا قابل مشاهده است. این شامل برای مردم آسان به خواندن محتوای سایت و برای آنها از طریق صفحات مختلف به راحتی هدایت کنند .

پاسخگو طراحی وب

این مفاهیم در پی چندین تکنیک طراحی وب که بهتر است توضیح داد که نشان می‌دهد چطور کار می‌کنند :
۱. عناصر انعطاف پذیر

یکی از بزرگترین مشکلات طراحی وب موبایل است که شما قادر به پیش‌بینی کنند که چه به استفاده از اندازه صفحه . این افزایش محبوبیت گوشی های هوشمند (با اندازه صفحه نمایش مختلف ، مشخصات ، مرورگر پیش‌فرض ، سیستم عامل وب سایت ) ، در میان دیگران توسعه بیشتر چالش برانگیز است. علاوه بر این واقعیت که بیشتر و بیشتر جدید گوشی های هوشمند و سایر دستگاه‌های تلفن همراه هر روز معرفی می‌شوند .

در بالای آن، برای هر اندازه صفحه ، شما باید طراحی برای دو دیدگاه و چشم انداز : .

بدون استفاده از عناصر انعطاف پذیر ، وب سایت موبایل شما بهتر است به عنوان پر سر و صدا و می‌بودم .

واکنش گرا-responsive طراحی وب، به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از تصاویر کوچک ، استفاده از چیدمان صحیح و حتی تغییر گزینه های ناوبری ، بسته به اینکه چقدر بزرگ صفحه دستگاه تلفن همراه است.

پاسخگو طراحی وب

ایماژ . واکنش گرا-responsive طراحی وب، به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از تصاویر بزرگ روی رومیزی شما وب سایت در حالی که همچنین تضمین که شما مجبور نیستید طومار بالا و پایین می‌رفت و از چپ به راست به دیدن تصویر کامل هنگام نمایش همان صفحه در یک صفحه کوچکتر .

متن . محتوا و متن در یک سایت آسان خواهد بود به خواندن مهم نیست اگر شما برای خواندن یک آی فون، Android تلفن و یا روی کامپیوتر رومیزی بود. این بدان معنی است که شما به تنگنا و زوم متن قبل از اینکه قادر به خواندن آن کرد .

صفحه‌بندی . یک سایت واکنش گرا-responsive به طرح مختلف برای اندازه صفحه نمایش مختلف . برای مثال، اگر صفحه به اندازه کافی بزرگ هست ، شاهد یک سه ستون چیدمان را تغییر می‌دهد. اما در یک صفحه تلفن کوچک ، شما ممکن است دیدن یک سایت با یک یا دو ستون .

عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید کار ، مانند صفحه با سابقه و میزها. اما این اصول است که هر سایت ، پس ما با این سه .
۲. نشان تنها محتوای لازم

یکی از چالش های بسیاری از کار با یک صفحه کوچکتر است که تو به سادگی نمی‌تواند زیاد محتوا یا چیز دیگری در آن به هم ریخته و طاقت فرسا است.

واکنش گرا-responsive طراحی وب امکان بازدیدکنندگان شما برای پنهان کردن یا محتوای نشان می‌دهد که به آن نیاز دارم.

یک مثال خوب وب خواهد بود . در رومیزی شما ، شما احتمالا متوجه بسیاری از اطلاعات موجود در صفحه قبلا مانند اسم فرستنده ، ایمیل موضوع ، تاریخ، پوشه نامه‌ها را که واقع شده است و یک تکه کوچک از متن که نشان دهنده خطوط اول چند بدنه پیغام .

در یک صفحه کوچکتر ، با این حال، که به هم ریخته و بسیار مفید نخواهد بود که برای مردم و به دنبال اطلاعاتی در مورد inbox خود .

با وجود این، همه این اطلاعات مهم است. چه می‌کنید؟

پاسخگو طراحی وب

شما می‌توانید پنهان کردن برخی از محتوا و نشان دادن آنها تنها زمانی که کاربر برای آنها می‌پرسد . به عنوان مثال، شما می‌توانید فقط پایین فهرست نام فرستنده و e – mail . اگر کاربر در ایمیل موضوع، می‌تواند snippet را نشان می‌دهد و چیزهای دیگر را می‌خواهید نشان می‌دهد .

همچنین می‌توانید آن را به طوری که فقط پیغام‌های خوانده نشده ، نمایش داده می‌شود.
۳. برای touchscreens ساخته شده

واکنش گرا-responsive طراحی وب، همچنین در نظر می‌گیرد که اغلب بازدیدکنندگان همراه با استفاده از دستگاه‌های صفحه هستند . بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنیم که طراحی شما مشهود است . و شما ارتباط باید به راحتی . کمک کنید و برای دور نگه داشتن ارتباط شما که مشکلات آنها را می‌زد .
مزایای واکنش گرا-responsive طراحی وب

بیش از حصول اطمینان از اینکه شما به وب سایت شما مهمان بهترین تجربه مهم نیست که چه دستگاه استفاده می‌کنند تا سایت شما وجود دارد، تعداد زیادی از مزایای استفاده از طراحی پاسخگو باشد .
۱. واکنش گرا-responsive طراحی وب چیزی است که شما .

وقتی نوبت به واکنش گرا-responsive طراحی برای سایت شما ، شما واقعا نیازی به یادگیری یک سری جدید از کدگذاری یا یک زبان برنامه نویسی است . تو هنوز باید کار با HTML و ابزارهای CSS – از آشنایی با به عنوان یک توسعه‌دهنده وب .

چه ، اگر شما کاملا از پیشانی HTML و CSS ، می‌توانید با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا مانند WordPress و قادر به واکنش گرا-responsive به راحتی و سرعت طراحی .
۲. واکنش گرا-responsive طراحی وب سایت شما آینده می‌شود .

هنگامی که مردم بیشتر و بیشتر را مرور وب هستند در دستگاه‌های موبایل، آینده با اشاره به اینکه یک طراحی وب سایت که اگر شما آن را برای نمایش در این سایت شما کاملا . درواقع، اگر شما تنها باید یک نسخه دسکتاپ وب سایت شما ، پس حالا شما ممکن است که مشتریان هستند زیرا مردم خود را با استفاده از گوشی های هوشمند این روزها بیش از کامپیوترهای شخصی !
۳. واکنش گرا-responsive طراحی وب به شما کمک می‌کند صرفه جویی در هزینه‌ها است.

با استفاده از واکنش گرا-responsive طراحی، شما فقط باید یک مجموعه از صفحات برای هر صفحه که دارید. این بدان معنی است که شما برای ایجاد صفحات جداگانه برای آیفون تبلت، آندرویید و صفحه دیگر . همانطور که می‌توانید تصور کنید، شما نگه داشتن هزینه‌های توسعه کدگذاری صفحات کمتر .

پاسخگو طراحی وب

علاوه بر این، خواهید دید که تنها یک مجموعه صفحات برای سایت شما نیز کمک خواهد کرد را مییکنی موثرتر است.

واکنش گرا-responsive طراحی وب مزایای زیادی دارد که می‌تواند به شما اجازه می‌دهد تا نجات دهد. و خبر خوب این است که شما به یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید مهارت یا آن کار را انجام دهد. آیا به واکنش گرا-responsive به طراحی حالا!

One thought on “طراحی وب بصورت واکنش گرا (responsive design):بیشتر درباره ی طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو در وب بدانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *