میزبانی وب-web hosting

نکاتی درباره ی میزبانی وب سایت

طراحی وب سایت, مقالات, میزبانی وب-web hosting , , , , , , 0 Comments

نکاتی درباره ی میزبانی وب سایت

بیایید با آن روبرو مؤثر و خوب است : میزبان استثنایی حیاتی برای هر سایت است. بعد از همه ، اساس وب سایت شما . فقط به فکر این است: اگر کارگزار زمان تجارب وب سایت شما ، باید عواقب وحشتناک . کار شما رنج می‌برند و برند می‌تواند آسیب چاره ناپذیر ، که بسیار پرهزینه است اگر شما با ساخت برند شما برای تعدادی از سال! اگر شما یک حرفه‌ای هستی که به طور جدی در مورد وب سایت خود، سپس شما باید اطمینان حاصل شود که در دستان خوب است .

بیش از همیشه، آن واقعا دشوار انتخاب درست این روزها میزبان وب . این بخشی از آن به دلیل هزاران پیشنهاد اغواکننده و همچنین تبلیغات که شرکت های میزبانی وب به تو! قبل از اینکه تو کاری عجولانه – که بعدا پشیمانی ( مانند رفتن با میزبانی وب را که در آن زمان gimmickiest ترویج افت شما باید همه چیز را با دقت و فکر می‌کنم . اگر می‌خواهید یک سرویس میزبانی وب ، بهتر است ابتدا نکات ارزشمند ما را بر روی وب سایت میزبانی .
بهترین میزبانی وب سایت
مواظب مریدان باشید Gimmick دامنه آزاد

بنابراین بسیاری از مردم برای این تله افتاده بود که دیگر حتی خنده‌دار نیست . در حالی که یک حوزه آزاد به نظر خوب – به ویژه کسانی که تازه به این بازی – معمولا نه چیزی مفید و سودمند به شما.

اول از همه ، شما که صاحب حوزه است. حتی با وجود اینکه حوزه آزاد است، میزبان شرکت مالکیت گفت: حفظ خواهد کرد . پس چه معنایی برای تو؟ ساده است : یکی از دو نتایج، که هر دو به همان اندازه نامطلوب هستند . یکی از شما گیر با شرکت برای همه زمان، یا ، دو، شما موظف هستند و درواقع به میزان قابل توجهی از پرداخت پول برای خرید حوزه شما !

ثانیا، همچنین این مساله وجود دارد که پس از سال‌ها تجدید نظر واقعا . اگرچه سال اول آزاد است، که نقطه تمام . بعد از سال اول، شما باید به تو خدمات میزبانی وب ، شما خیلی تند متهم شوند . این عجیب نیست که شما با حداقل ۲۰ دلار در هر سال است. به زبان ساده، که یک افزایش خشم از آن بیش از میانگین هزینه از یک نام دامنه افراطی است .

این یک عاقل شرط می‌بندم هر کاری که تو برای دور ماندن از حوزه های آزاد مانند آن‌هایی که در این فهرست قرار دارد.
Outages – یک هدف‌گذاری حدود سایت زیاد !

این عادی نیست برای یک سایت یا میزبان وب سایت شما برای یک دوره به بیش از ۲۴ ساعت. حتی یک کوتاه‌تر مدت چند ساعت با هیچ توضیحی از میزبان وب هم‌اکنون باید دلیل کافی برای نگرانی به شما زنگ خطر رفت . اگر شما پیشاپیش هشدار داد که توسط وب میزبان حدود یک برق اصلی مانند این ، سپس شما می‌دانیم که چیزی اشتباه است و نیاز به بررسی شود.

آیا شما تجربه میزبانی وب تیره‌بخت نگران کننده و قطع برق ، سپس شما باید برخی sleuthing و اینترنت به این گردهمایی از میزبانی وب سایتی مانند صحبت ، فقط برای بررسی چه خبره. این یک گردهمایی در یک منبع ارزشمند در کمک به شما در تعیین اینکه آیا وجود دارد یا نه ، جدی واقعی برق در بالادست خود میزبان خاص یا حتی .
دامنه شما جداگانه از میزبانی شما

برخی از مردم بود که انعطاف پذیر و درک ارزش در حوزه جدا از میزبان خود . دلیل پشت این پارانویا ؛ این فقط یک حس شکاکیت سالم .

در بهترین بهره را برای پیدا کردن یک ثبت صادق و قابل اعتماد از همان آغاز شده است. اینطوری فکر کنید : نام دامنه شما بر روی وب هویت شما است . نام دامنه شما است، بنابراین، بیشتر شود و گران‌ترین دارایی در حالی که میزبان وب است واقعا به وب سایت شما وجود دارد .

این مخالفت جدایی به این راحتی است : ترکیب نام دامنه شما و وب میزبان ساده‌تر است ، مطمئن باشید. در حقیقت، بیشتر مناسب از نقطه نظر میزبانی وب شرکت چون ثبت نام دامنه شما با آن تنها با جریان سودآور درآمد . نگاه کردن به آن را از نقطه نظر ، اگرچه بسیار سودمند نیست اگر بگوییم، میزبان وب خود را به پایان سقوط همراه با دامنه شما !
همیشه انجام بالغ‌تر پشتیبان‌سازی … همیشه

اگر شما باور کنید که میزبان وب خود – به ویژه حوزه آزاد ! – قابل اعتماد است وقتی نوبت به حمایت از پرونده‌ها ، بعد تو فقط هذیانی است . البته تو باید برای انجام برخی میزبان پشتیبان های منظم از آن زمان تا به آن است ، اما هنوز بسیار خائن و بی احتیاط به پشتیبانی خود را انجام دهند .

ببین ، این سیاست عاقلانه به وب سایت شما را برای همیشه به طور منظم برای یا رایانه خودتان یا یک سرور مکان متفاوت از وب سرور میزبان . در حقیقت، بسیاری از وب میزبان ، به عنوان بخشی از شرایط و خود ، به وضوح روشن است که مسئول تو خالی خود شما . بنابراین هرگز تکیه بر یک میزبان وب شما برای تو خالی از undependable هستند .

در اینجا یک فهرست معتبر از برخی راه حل‌های پشتیبان پاک بسیار توصیه می‌شود .
نامحدود ذخیره سازی – آره درسته !

به خاطر داشته باشید که این گفته قدیمی ، اگر چیزی خیلی خوب به نظر میرسد ، معمولا است. این کاملا به بسیاری از وعده‌های بلند میزبان ” وب نامحدود ذخیره سازی، که به نظر می‌رسد وسوسه انگیز. نه به این سرعت ! فقط از شرایط استفاده از خدمات میزبانی وب متوسط ، و شما یک داستان آبجوسازی کاملا متفاوت است.

به طور معمول ، در شرایط استفاده از خدمات که سرور و کاربرد CPU اشاره می‌کند . با این حال، معمولا در میان این خسته‌کننده و torturous لهجه خاص که تو واقعا باید از آن اسکن به چنین یک مرجع . به قول ، این بخش که وب اساسا میزبان این حق را دارد که برای پایان دادن به حساب شما اگر بداند که استفاده از ذخیره سازی است – معمولا بیش از حد فراتر از مقدار مشخصی . این mendaciously روی بخشی از شرکت های میزبانی وب سرور برای محافظت از سواستفاده از منابع . با وجود این، این ماده در شرایط استفاده از خدمات خود را نقض وعده‌های خود در مورد ” ذخیره نامحدود ” .
میزبانی وب انجام شد درست آیا شیوه

با این نکات بسیار خردمندانه ، تو که اکنون به آزاد بدون شرکت میزبانی وب که شما را بکند . در نتیجه، شما یک موقع بهتر است … و در وب سایت شما که لبخند ما اینجا در طراحی وب کتابخانه. بعد از همه ، وقتی که وب سایت شما برند شما است ، تجارت و راه خود را به ارتباط با جهان ، سپس شما باید بهترین میزبانی این طرف کهکشان راه شیری .

هیچ چیزی بدتر از بودن با موقعیت شرکت میزبانی وب از شکنجه، بدتر است . برند شما کسب و کار و رنج می‌برند، هر دو از صلح و غیر موجود خواهد بود . پس فقط معنوی این نکات وقتی تو شکار کامل شرکت میزبانی وب ، و شما خیلی بهتر خواهد بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *