سه ویژگی جدید در Gutenberg 6.5 و بیشتر در WordPress 5.3 • Yoast


کار روی نسخه های بعدی وردپرس و گوتنبرگ به خوبی پیش می رود ، به همین دلیل ساعت وردپرس امروز بر روی آن دو پروژه تمرکز دارد. اما ، علاوه بر این دو پروژه ، در دنیای وردپرس در حال انجام است. بنابراین ، دوباره برای چند لینک جایزه آماده شوید! امیدوارم که شما لذت بردن از.

ویژگی های جدید در گوتنبرگ 6.5

پیشرفت های موجود در Block Editor تا کنون تا این حد با کوشش ادامه دارد. گوتنبرگ 6.5 منتشر شد و این نسخه شامل بسیاری از پیشرفت های کوچک ، از جمله سه ویژگی جدید بود.

بلوک پیوندهای اجتماعی

اولین ویژگی جدید در قالب یک بلوک کاملاً جدید به نام بلوک پیوندهای اجتماعی به بازار عرضه می شود. این تیم یک GIF را منتشر کرد که کاملاً زیبا نشان می دهد که شما می توانید با آن چه کاری انجام دهید:

بلوک پیوندهای اجتماعی ، با حسن نیت ایجاد کنید وبلاگ اصلی وردپرس

پشتیبانی محلی برای صرفه جویی در خودکار

ویژگی دوم حاوی پیشرفتی است که برای صرفه جویی در صرفه جویی در خودکار محلی ، برای جلوگیری از از دست رفتن محتوا حتی در محیط هایی با اتصالات اینترنتی ناپایدار ، پشتیبانی را اضافه می کند. برای حل این مشکل ، تیم گوتنبرگ آن را انجام داده است تا ویرایش ها بصورت محلی ذخیره شوند و یک هشدار با امکان بازگرداندن ویرایش های محلی در صورت وجود نمایش داده می شود.

آزمایشی: نصب بلوک غیر محلی

آخرین ویژگی جدید به نظر من هیجان انگیز ترین است. این نسخه شامل یک ویژگی است که به صورت آزمایشی مشخص شده است. در صورت داشتن مجوزهای لازم امکان نصب بلوک هایی که به طور مستقیم از داخل درج بلوک در دسترس نباشند وجود دارد. در داخل ویرایشگر ، می توانید جستجوی یک کلیک و نصب بلوک ها از فهرست بلوک ها را پیدا کنید. بلوک های منتخب به صورت خودکار به عنوان افزونه ای در پس زمینه نصب می شوند و با یک کلیک در ویرایشگر درج می شوند. چقدر باحاله؟!

می توانید بقیه موارد موجود در پست انتشار را برای گوتنبرگ 6.5 مطالعه کنید.

وردپرس 5.3

کار روی وردپرس 5.3 نیز به خوبی انجام می شود. این شامل موضوع جدید پیش فرض بیست بیست نیز می باشد. جاستین آهون خلاصه برنامه فوق العاده ای را برای مکان های مختلف در زمینه WordPress 5.3 در پست Make WordPress Core Dev Notes منتشر کرد. این یک خواندن جالب است زیرا شما راجع به مواردی که کمتر آشکار در وردپرس 5.3 مشاهده می کنید ، بسیار خوب به شما می دهد. بتا برای WordPress 5.3 قرار است از فردا منتشر شود.

پیوندهای جایزه

  • با یک مرور کلی از منابع ACF به یک سایت رفتید. آن را بررسی کنید که آیا ACF در جعبه ابزار شما است یا خیر.
  • و اگر Beaver Builder در جعبه ابزار شما باشد ، مایک الیور 20 الگوی ردیف رایگان Beaver Builder ایجاد کرد که همگی می توانند به عنوان یک الگوی یک صفحه ای وارد شوند.
  • اگر کنجکاو بودید بدانید که افزونه چند زبانه سریعترین چیست ، WP Rocket تعداد کمی از آنها را آزمایش کرده است.

سری تماشای وردپرسSource link

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سه ویژگی جدید در Gutenberg 6.5 و بیشتر در WordPress 5.3 • Yoast”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *